Myjnia bezdotykowa – czyste auto szybko i tanio

Myjni bezdotykowych błyskawicznie przybywa. Nie powinno to dziwić, bo to bardzo dobry sposób na szybkie umycie auta. Każdy kierowca sam decyduje, ile czasu na to poświęci, ile pieniędzy wyda i jakie obszary auta umyje.

W każdym polskim miasteczku, a także i poza miastami myjnie bezdotykowe wyrastają jak grzyby po deszczu. Można je spotkać stojące samodzielnie, a można też z nich skorzystać przy stacjach benzynowych, zajazdach i wielu innych miejscach. Polacy bardzo takie myjnie polubili i są one zdecydowanie popularniejsze od myjni automatycznych. Mycie ręczne tym samym odeszło do lamusa.

Myjnia bezdotykowa szybka i tania

Atutem myjni bezdotykowej jest na pewno to, że na mycie samochodu można poświęcić dokładnie tyle czasu, ile trzeba, czy tyle, ile się ma. Można więc zajechać do myjni bezdotykowe po drodze, aby tylko z grubsza przepłukać auto. Można przy tym wybrać, co chce się umyć dokładniej. Taka myjnia to świetny sposób, aby zawsze mieć czyste auto.

Myjnia bezdotykowa to nie tylko myjnia

Myjnie tego typu oferują mycie samochodu, ale cały proces jest zazwyczaj połączony z woskowaniem i płukaniem auta wodą z polimerem, co pomaga dłużej utrzymać auto w czystości. Oczywiście można skończyć mycie na etapie płukania auta.

Na niemal każdej myjni bezdotykowej można też skorzystać z odkurzacza, kompresora i innych usług, dzięki którym można gruntowanie wyczyścić samochód również w środku. I co ważne, usługi te nie są drogie, a zazwyczaj na takiej myjni wydaje się kilka, góra kilkanaście złotych.

Comments are disabled for this post